• In English
 • Нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дозволяє приймати спільні ефективні рішення
  опубліковано 16 березня 2017 року о 12:54

  В Україні Державна прикордонна служба виступає координатором інтегрованого управління кордонами і в цьому напрямку системно впроваджує кращі європейські та міжнародні практики.

  Про це йшлося вчора, 15 березня, у Львові на Міжнародній конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами.

  На заході Голова прикордонного відомства Віктор Назаренко зазначив, що виходячи з принципів інтегрованого управління кордонами, паралельно з Концепцією була розроблена і Стратегія розвитку Держприкордонслужби на період до 2020 року. «Важливо, що ці концептуальні документи, прийняті одним пакетом, враховують спільні завдання розвитку Служби як невід'ємної частини сектора безпеки і оборони України», - сказав він.

  При цьому нормативне закріплення європейської моделі IBM для впровадження в Україні дає можливість приймати спільні рішення на тривалу перспективу, комплексно вирішувати проблемні питання, ефективно розподіляти ресурси, а також використовувати передовий досвід.

  «Сьогодні ми вже можемо упевнено говорити про стійку тенденцію системних змін у сфері прикордонної безпеки», - наголосив Віктор Назаренко.