• In English
 • Найбільший платник податків України приєднався до нового проекту ProZorro.Продажі
  опубліковано 14 березня 2017 року о 11:11

  13 березня ПАТ “Укргазвидобування” та «ProZorro.Продажі» підписали меморандум про співпрацю у новому спільному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду державного майна та Transparency International Україна, який поширять на усю сферу продажів державної власності.

  “Ми з ProZorro працюємо майже 2 роки. Цей проект зарекомендував себе як високоефективний інструмент реалізації наших закупівельних процесів”, – розповів Андрій Токар, директор з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укргазвидобування». “Як тільки почули, що буде новий проект – не вагаючись прийняли рішення взяти в ньому участь і стати лідером як стали на ProZorro.

  На сьогодні у нас є кілька лотів, які вже готові виставити на продаж. Це металолом чорних, кольорових металів, відпрацьовані акумуляторні батареї, масла тощо. Наші лоти вимірюються тисячами тонн, загальна вартість активів для продажу близько 500 млн грн. Сподіваємось, завдяки конкуренції та прозорій системі цю суму збільшити, завдяки ефективному інструменту реалізації та розширенню асортименту.

  Олексій Соболев, керівник проектного офісу «ProZorro. Продажі» нагадав, що підприємства, які бажають долучитися до проекту, можуть звертатися до команди через сайт.

  Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, нагадав, що систему протягом 5 місяців відпрацьовували як пілотний проект для продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, із лютого вона стала обов’язковою для продажу усіх активів Фонду гарантування вкладів. «Сума проданого майна наближається вже до 200 мільйонів гривень. Ми детально розглядали ефективність по продажах, по ефективності, по конверсії продажів, по відсотку зростання ціни – вони демонструють, що ця система справді ефективна. Тому у нас є логічне бажання поширити її на активи державних компаній», – зазначив він.

  Презентація нового проекту: https://goo.gl/rYp5RU

  Нагадаємо, що у вересні 2016 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Громадська організація “Transparency International Україна” підписали офіційний договір про взаємодію у пілотному проекті з продажу активів неплатоспроможних банків. А вже за два місяці, у листопаді 2016 року, система “ProZorro.Продажі” показала зразкову роботу під час перших реальних аукціонів.