• In English
 • На Кіровоградщині учасники АТО отримали у власність 4815 земельних ділянок
  опубліковано 10 березня 2017 року о 13:35

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції та членів родин загиблих воїнів і до сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 4815 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею майже 9 тис. гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (694 наділи загальною площею 1,4 тис. га), Кіровоградському (585 ділянок загальною площею понад 1 тис. га), Олександрійському (272 ділянки загальною площею 536 га) та Знам’янському (262 ділянки загальною площею 477 га) районах Кіровоградської області.

  Загалом в Кіровоградській області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 8564 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею майже 1,6 тис. гектара.

  Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Кіровоградському (966), Новомиргородському (935), Олександрівському (642), Знам’янському (597) та Олександрійському (547) районах Кіровоградщини.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.