• In English
 • Андрій Рева: Остаточний текст Меморандуму з МВФ не містить ніяких апокаліптичних речей та відповідає національним інтересам України
  опубліковано 09 березня 2017 року о 18:37

  Міністр соціальної політики Андрій Рева сподівається на якнайшвидше оприлюднення тексту Меморандуму з МВФ. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112».

  За словами Міністра, оприлюднення тексту Меморандуму припинить спекуляції на життєво важливих темах та дозволить Уряду перейти до практичного втілення позитивних змін.

  «Меморандум не є нормативним актом, це джентльменська угода між МВФ, який кредитує Україну, і намірами влади щодо проведення реформ. У мене є бажання, щоб цей текст був якнайшвидше опублікований, для порівняння стартових позицій, з яких починали, та остаточного варіанту тексту», – підкреслив Андрій Рева.

  Урядовець наголосив, що порівняння початкового та остаточного текстів Меморандуму свідчитиме про успіх Уряду в донесенні своєї позиції, яка відповідає інтересам України, до Міжнародного валютного фонду. Натомість, спекулятивні заяви, які ґрунтуються на здогадках та неповній інформації, не мають під собою жодних підстав.

  «В остаточному варіанті Меморандуму відсутні норми про заморожування мінімальних зарплат на три роки та про заборону пенсіонерам працювати, відсутнє і збільшення загального пенсійного віку для виходу на пенсію. Ніяких апокаліптичних речей в Меморандумі немає, і ви зможете в тому пересвідчитись після його опублікування», – заявив Міністр соціальної політики.