• In English
 • У Північному офісі Держаудитслужби розглянули шляхи підвищення ефективності співпраці з правоохоронними органами
  опубліковано 03 березня 2017 року о 11:35

  У Північному офісі Держаудитслужби (м. Київ) відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія апарату Північного офісу Держаудитслужби з правоохоронними органами. Проблеми і перспективи». Участь у заході взяли представники центрального апарату Держаудитслужби, Північного офісу Держаудитслужби, прокуратур м. Києва та Київської області, військової прокуратури Центрального регіону України, Управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, управлінь захисту економіки в м. Києві та Київській області Національної поліції України.

  Учасники засідання розглянули актуальні питання системи міжвідомчої взаємодії з метою забезпечення успішної реалізації цілей та завдань у сфері державного фінансового контролю в межах законодавства.

  Відкриваючи зібрання, начальник Північного офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов наголосив на окремих аспектах взаємодії з правоохоронними органами. Зокрема, він зазначив, що чітка і злагоджена співпраця органів державного фінансового контролю з правоохоронними органами є одним із основних чинників ефективної діяльності та важливою передумовою забезпечення якісних показників роботи як органів державного фінансового контролю, так і правоохоронних органів.

  Учасники круглого столу визначили низку викликів, зумовлених реформуванням правоохоронних органів і Держаудитслужби, зокрема, в системі взаємного інформування та забезпечення продуктивної взаємодії (відшкодування завданих державі збитків у повному обсязі), обговорили механізм використання матеріалів контрольних заходів як повноцінного доказу під час здійснення досудового розслідування.

  На завершення заходу було прийнято рішення щодо забезпечення ефективнішої взаємодії між апаратом Північного офісу Держаудитслужби та правоохоронними органами столиці і столичного регіону.