• In English
 • Юрій Стець: Я пишаюся, що працюю з такою командою
  опубліковано 02 березня 2017 року о 17:34

  2 березня 2017 року в прес-центрі Кабінету Міністрів України Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за рік роботи в Уряді.

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Я пишаюся своєю командою, кожен із них веде свій напрям роботи, робить це якісно. У нас є результати: Доктрина інформаційної безпеки України, 2 встановлені телевежі (Карачун, Чонгар), що закривають частину «білих плям» українським мовленням, Мультимедійна платформа іномовлення України, яка доносить у світ правду про Україну. Це лише основне, що впевнено можна назвати «перемога».

  Перший заступник Міністра Еміне Джапарова: «За рік роботи ми розробили дві Концепції інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу, Концепцію внутрішньо переміщених осіб, Концепцію публічної дипломатії кримських татар. Це хребет, який націлений на три аудиторії: Україна, світ, тимчасово непідконтрольні території».

  Заступник Міністра Дмитро Золотухін розповів про впровадження Доктрини інформаційної безпеки України: «Система стратегічних комунікацій, що прописана в Доктрині, надасть громадськості можливість реагувати на інформаційні виклики сьогодення».

  Державний секретар Міністерства Артем Біденко: «Мультимедійна платформа іномовлення України стає з кожним днем усе доступнішою у світі. Телеканал UA|TV підписав близько 58 договорів про включення в кабельні мережі країн світу. ІА “Укрінформ” – найкраще інформагентство, що мовить за стандартами журналістики та доносить правду про події в Україні”.

  Більш детально зі звітом МІП можна ознайомитися тут:  /documents/87.html