• In English
 • Христина Юшкевич: Розширення національних парків на Закарпатті допоможе зберегти українські ліси
  опубліковано 02 березня 2017 року о 17:14

  Закарпатська обласна державна адміністрація схвалила розширення території трьох національних природних парків – «Синевир», «Зачарований край» та Ужанського. Відповідні матеріали Закарпатська ОДА надіслала до Міністерства екології та природних ресурсів для підготовки проекту Указу Президента України.

  Національні природні парки «Синевир», «Зачарований край» та Ужанський збагатяться землями державного лісового фонду Закарпатської області. Обласне управління лісового та мисливського господарства передає паркам 23 254,3 гектарів особливо цінних для збереження лісових території в межах Міжгірського, Іршавського та Великоберезнянського районів області.

  Проект рішення було ініціативою Українського товариства охорони птахів та Франкфуртського зоологічного товариства у рамках проекту «Збереження карпатських пралісів».

  Об’єднання зусиль природоохоронців, лісівників, державних та громадських діячів стало запорукою успішного результату для збереження українських лісів.

  Як зазначила т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, досягнення такого результату забезпечила конструктивна співпраця центральної та місцевої влади, лісівників, екологів та громадськості.