• In English
 • Україна демонструє прогрес у реформах, - зустріч Володимира Гройсмана з Борисом Джонсоном та Вітольдом Ващиковським
  опубліковано 01 березня 2017 року о 20:55

  Під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із Міністром закордонних справ Республіки Польща Вітольдом Ващиковським та Державним секретарем у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борисом Джонсоном сторони, зокрема, обговорили поступ України на шляху реформ.

  Глава Уряду розповів співрозмовникам про вже здійснені Урядом дії, зокрема щодо стабілізації макроекономічної ситуації та відновлення економічного зростання, проведення секторальних реформ: державної служби, судової системи, енергетичного сектору, боротьби з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату. У 2017 році Уряд концентруватиметься зокрема на пенсійній, земельній, судовій реформі, приватизації.

  Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський та Державний секретар у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон відзначили прогрес Уряду у проведенні необхідних змін.

  "Україна демонструє прогрес. Ви досягли певних успіхів, і економіка починає вже повертатися на належні рейки", - підкреслив Борис Джонсон.

  "Ми тут для того, щоб допомогти вам не лише здійснювати ці реформи, не лише доносити до кожного українського громадянина, а показувати, який є поступ у боротьбі з корупцією, наприклад, але і забезпечити, аби цілий світ знав про цей поступ у реформах і економічних, і соціальних, і інших", - зазначив він.

  Керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Великої Британії наголосили на необхідності продовження реформ в Україні.

  "Сьогоднішня зустріч стане початком тривалих переговорів, успішних зусиль щодо розвитку тристоронніх відносин і міжнародних зусиль, спрямованих через цей тристоронній формат", - зауважив Вітольд Ващиковський.

  Володимир Гройсман подякував Польщі та Великій Британії за всебічну підтримку України.

  "Ми зацікавлені у поглибленні наших двосторонніх відносин, розширенні поля взаємодії", - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі.

  Глава українського Уряду також зауважив, що згідно з домовленістю, Україна очікує Голову Ради Міністрів Республіки Польща Беату Шидло з офіційним візитом.

  "Ми з нетерпінням чекаємо  цього візиту. Я переконаний у тому, що це буде добрий візит як черговий крок на поглиблення наших двосторонніх відносин", - наголосив Володимир Гройсман.