• In English
 • На Львівщині відбувся перший у цьому році земельний аукціон з продажу права оренди земель сільгосппризначення
  опубліковано 01 березня 2017 року о 16:33

  За результатами земельного аукціону, який був організований Держгеокадастром Львівщини та відбувся 28 лютого 2017 року, було продано право оренди 8 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 114,5 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 218 тисяч гривень. Цю суму орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Жидачівського, Городоцького та Буського районів Львівщини.

  Головне управління Держгеокадастру у Львівській області зазначає, що черговий земельний аукціон показав стабільність розвитку ринку оренди землі, адже інвестори продемонстрували свою готовність вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини, і поступове зростання орендної плати. Завдяки організації аукціонів отримується найкраща ціна за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях.

  У березні цього року у Львівській області пропонуються до продажу права оренди 23 земельних ділянок, які розташовані у Бродівському, Кам’янко-Бузькому, Миколаївському, Жовківському та Золочівському районах. 

  Наступний земельний аукціон на Львівщині заплановано провести 14 березня  2017 року.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.