• In English
 • Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка
  опубліковано 01 березня 2017 року о 14:54

  Держкомтелерадіо розпочав 1 березня прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, який триватиме до 1 травня 2017 року.

  Приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003  № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня - у розмірі двох тисяч гривень кожна у чотирьох номінаціях:

  - за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

  - за кращий твір у телевізійній сфері;

  - за кращий твір у радіомовній сфері;

  - за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

  Відповідно до Положення про премію імені Івана Франка одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

  На здобуття Премії, подаються:

   клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

   примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

   копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

  Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

  Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі, календар знаменних дат», підрубриці «Премії».

  Телефон для довідок:  (044) 278-86-96.