• In English
 • В Адміністрації Держприкордонслужби відбулись установчі збори Громадської ради
  опубліковано 01 березня 2017 року о 10:14

  Учора в Адміністрації Держприкордонслужби пройшли організаційні заходи, пов’язані із завершенням каденції Громадської Ради та обрання і установчі збори нового складу цього органу.

  Останнє засідання Громадської ради, яка працювала протягом 2015-2016 років було присвячене підбиттю підсумків своєї діяльності. Окрім членів Ради, на звітно-виборчих зборах були присутні керівництво Держприкордонслужби та керівники структурних підрозділів  Адміністрації відомства.

  Голова Громадської ради  Володимир Бідах у своєму виступі зупинився на головних аспектах діяльності очолюваного їм органу. За звітній період члени громадської ради повели низку виїзних засідань у органах охорони кордону. Під час таких відряджень члени Ради не тільки мали можливість поспілкуватись з персоналом відомства, членами їх сімей але й наочно вивчити існуючі проблеми та запропоновувати керівництву відомства шляхи їх вирішення спільними зусиллями. Особлива увага була приділена питанням, пов’язаним з охороною державного кордону, забезпеченням підрозділів новітніми зразками озброєння і техніки, речовим майном та іншими матеріальними засобами. У своєму виступі Володимир Бідах наголосив на необхідності більш тісної комунікації між Громадською радою та керівництвом і структурними підрозділами Адміністрації Служби.   

  Після закінчення першої частини заходу, розпочалися збори з формування нового складу Громадської ради. В ході їх проведення, шляхом голосування, були обрані лічильна та мандатна комісії, члени якої одразу розпочали організаційну роботу.

  За результатами відкритого голосування, серед трьох кандидатур Головою нового складу Громадської ради був переобраний  Володимир Бідах. Його заступниками обрано керівника Всеукраїнської громадської організації – Асоціації ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «Щит і Меч» – Ігоря Глову  та  Голову громадської організації «Громадянське об’єднання Полтава» Сергія Треуса.

  Наприкінці засідання Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко подякував членам Громадської Ради за плідну та активну роботу і зазначив, що Громадську раду та Адміністрацію Держприкордонслужби об’єднує, перш за все, бажання захистити державу та зробити систему охорони кордону сучасною і максимально ефективною.

  «Сподіваюся, що ми об’єднаємо наші зусилля заради досягнення цієї шляхетної мети», - зазначив керівник прикордонного відомства.  

  Загалом до складу Громадської ради увійшли представники 35 громадських організацій та спілок, які займаються протидією корупції, волонтерством, патріотичним вихованням молоді, роботою з ветеранами та іншою діяльністю.

  Варто зазначити, що новий склад Громадської ради надалі буде зосереджувати основну увагу на питаннях пов’язаних з соціальним захистом особового складу відомства та всебічного його забезпечення, буде здійснювати громадський контроль за проведенням антикорупційних заходів, а також  роботі по  удосконаленню професійної майстерності та укріплення правопорядку і дисципліни.