• In English
 • Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали три тисячі звернень громадян
  опубліковано 27 лютого 2017 року о 15:04

  З початку 2017 року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 3000 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 89% від загальної кількості заяв громадян про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із ДЗК про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, які  допущено не з вини органу, що здійснює його ведення. 

  Найбільшу кількість звернень про реєстрацію ділянок за цей період розглянули у Приазовському районі - 88, Токмацькому  - 72, Якимівському  - 58 районах Запорізької області.

  Максимальну кількість витягів із кадастру видали у Вільнянському - 240, Мелітопольському – 182 та Запорізькому – 177 районах Запоріжжя.

  Під час розгляду заяв спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.