• In English
 • У Мінсоцполітики працюють над створенням мобільних груп (бригад) соціально-психологічної допомоги
  опубліковано 23 лютого 2017 року о 17:35

  Сьогодні у Мінсоцполітики відбулося засідання круглого столу, під час якого експерт Міністерства з питань психологічної реабілітації Олена Григор’єва представила його учасникам проект Положення про мобільні групи (бригади) соціально-психологічної допомоги.

  «Тільки спільними зусиллями ми зможемо доопрацювати цей документ, адже нагальним питанням сьогодення є підтримка та надання психологічної допомоги постраждалим групам населення та дітям на окупованих територіях України», - зазначила Олена Григор’єва.

  Учасники зібрання підтримали позицію Мінсоцполітики щодо необхідності об’єднання зусиль з метою створення різних видів мобільних груп (бригад) та налагодження їх подальшої роботи. Також було обговорено питання щодо професійної підготовки працівників мобільних груп та стосовно оснащення їх транспортними засобами, телефонами, аптечками й іншими технічними засобами.

  Проект Положення нині перебуває на стадії доопрацювання. Активну участь у внесенні пропозицій та необхідних правок беруть представники Громадської організації «HEALTHRIGHT» та Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

  У Міністерстві соціальної політики сподіваються, що Положення буде доопрацьовано і затверджено у найкоротші терміни.