• In English
  • Тетяна Слюз із робочою поїздкою відвідала Мар’їнський район
    опубліковано 23 лютого 2017 року о 17:03

    23 лютого 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках робочої поїздки на Донеччину відвідала управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, що переміщене в місто Курахове Мар’їнського району Донецької області, де провела нараду з колективом.

    Серед пріоритетних питань, що обговорювалися – казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, впровадження програмно-цільового методу обслуговування місцевих бюджетів та низку інших, що стосуються фінансування та видатків району.

    Незважаючи на нагальні робочі питання, казначеї УДКСУ Мар’їнського району не залишились без участі, підтримки і подарунків від Тетяни Слюз, яка особисто докладає зусиль для забезпечення безперебійної роботи територіальних органів Казначейства у східних регіонах країни, підконтрольних українській владі. Так, очільниця Казначейства висловила щиру подяку працівникам, які у складних умовах продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок та окремо передала подарунки усім дітям казначеїв.