• In English
 • Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інновації та інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики на Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані
  опубліковано 22 лютого 2017 року о 14:55

  У 2017 році після кількарічної перерви Україна прийматиме участь у масштабній міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017», яка цього разу пройде у Казахстані. Сьогодні, 22 лютого, у м. Астана розпочато треті збори Комісарів виставки, в яких від України бере участь Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності – заступник Комісара Національної секції України.

  «Участь в «ЕКСПО-2017» – це унікальний шанс презентувати міжнародній спільності потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні. Ми зобов’язані використати цю можливість з максимальною користю для нашої країни», - повідомив Сергій Савчук.

  Голова Агентства бере активну участь в обговоренні процесу підготовки та проведення виставки. Зокрема, з метою організації участі України у виставці Держенергоефективності спільно з Мінекономрозвитку, Мінкультури тісно співпрацюють з Торгово-промисловою палатою України. Вже затверджено концепцію участі України у виставці та маршрутну карту підготовчих заходів. Триває робота над створенням виставкового стенду України, залученням українських компаній для представлення на виставці своїх інноваційних розробок у сфері відновлюваної енергетики, розробкою проморолика про Україну.

  «15 червня 2017 року заплановано проведення Національного дня України, в рамках якого ми проведемо бізнес-семінар, де презентуємо інвестиційний потенціал України у сфері чистих джерел енергії, а українські підприємці – свої розробки та технології. Семінар стане ще однією потужною платформою для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів, налагодження нових контактів, проведення переговорів», - зауважив Сергій Савчук.

  Загалом, у ході зборів 326 делегатів з понад 100 країн обговорюють стан робіт з проектування та будівництва об'єктів інфраструктури виставки, ЕКСПО-містечка, сервісного забезпечення, створення системи безпеки, популяризацію виставки на міжнародному рівні та інші організаційні питання.

  Нагадаємо, що Міжнародна спеціалізована виставка «ЕКСПО-2017» в м. Астана розпочнеться 10 червня і завершиться 10 вересня 2017 р. Очікується участь понад 100 держав, більше 5 млн відвідувачів. Для зручності іноземних гостей Казахстан вводить безвізовий режим для 45 країн.

  Довідково

  Офіційний веб-сайт Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017»: https://expo2017astana.com