• In English
 • Офіцери ЛИТПОЛУКРБРИГ долучилися до польсько-українського форуму
  опубліковано 13 лютого 2017 року о 14:37

  Представники Литовсько-Польсько-Української бригади взяли участь в заходах конференції «Польсько-українські відносини на порозі 2017 року: стан та перспективи», що днями тривала у польському селищі Дубецько, поблизу Перемишля.

  Під час цього міжнародного форуму експерти сектору реформ та медійники обмінялися думками щодо стану справ у сферах їхньої діяльності. Також польські та українські учасники заходу обговорили перспективи розвитку відносин між двома країнами.

  За словами підполковника Міхала Малиски, заступника начальника штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ, багатонаціональна військова частина вже своєю присутністю демонструє приязні і довготривалі відносини між Республікою Польща і Україною. Крім того, бригада – це майданчик для української армії, аби в межах реформ випробувати та впровадити стандарти НАТО.

  У свою чергу, організатор конференції Даріуш Мартеняк, голова фундації «Центр досліджень: Польща-Україна», виловив переконання, що широке висвітлення в ЗМІ таких позитивних прикладів співпраці, як ЛИТПОЛУКРБРИГ, сприятиме популяризації дружби між двома народами.