• In English
 • Тарас Кутовий відкриє міжнародну виставку Agro Animal Show 2017
  опубліковано 13 лютого 2017 року о 14:04

  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відкриє 7-му міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2017, яка пройде 15-17 лютого у Києві, у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

  Виставка Agro Animal Show організована за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.

  Основною метою найбільшого в Україні виставкового заходу є активне впровадження сучасних технологій в галузь тваринництва аграрного сектору. На виставці провідні українські та світові компанії презентують останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, новітні науково-технічні розробки від профільних інститутів.

  Agro Animal Show – це унікальний інформаційний та торговельний майданчик для компаній, які професійно займаються виробництвом тваринницької продукції.

  Згідно з програмою протягом виставки відбудуться конференції, семінари, ділові зустрічі та презентації за основним напрямками тваринництва.

  Довідково

  У 2016 році на виставці Agro Animal Show були представлені 183 компанії, серед яких 108 іноземних