• In English
 • Ольга Трофімцева відкриє національний павільйон України на Biofach 2017
  опубліковано 02 лютого 2017 року о 09:44

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева відвідає Biofach 2017 – це міжнародний торговий ярмарок органічних продуктів харчування, який відбудеться 15-18 лютого 2017 року, м. Нюрнберг, Німеччина.

  У рамках поїздки, 16 лютого 2017 р, заступник Міністра відкриє національний павільйон України на Biofach 2017, який організовується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства закордонних справ України. Національний павільйон України об’єднує виробників, що зацікавлені в розвитку органічного сектору в Україні та просуванні органічної продукції на міжнародних ринках.

  Також Ольга Трофімцева прийме участь у форумі «Україна – джерело органічної продукції», який організовують представники українського національного павільйону.

  15 компаній представлятимуть Україну на ярмарку Biofach 2017. Де можна буде побачити широкий асортимент української органічної продукції. Такі як: зернові, олійні та бобові культури, крупи і пластівці, дикі і культурні ягоди, олію з насіння і насіння.

  Окрім цього дві компанії представлять свої професійні послуги в органічному секторі – акредитований і визнаний на міжнародному рівні сертифікаційний орган «Органік Стандарт» та професійна органічна логістична компанія «Юнімар Логістік». Також дванадцять українських компаній матимуть власні стенди в павільйоні, а п’ять підприємств - на загальній рецепції.

  Більш детальна інформація http://www.biofach.com.ua

  Для контактів: biofach.ukraine@gmail.com або  quesservice@gmail.com