• In English
 • Олександр Ярема: Важливо створювати нові можливості та започатковувати інтеграційні проекти для молоді Донеччини
  опубліковано 01 лютого 2017 року о 17:40

  На Донеччині наразі фактично створюється новий формат молодіжної роботи. І вкрай актуальними є пошук та створення нових ініціатив для молоді цього регіону, зокрема для того, щоб юнаки та дівчата відчували себе інтегрованими в загальноукраїнський простір і, відповідно, отримували більше інформації та можливостей в питаннях реалізації програм як на національному, так і місцевому рівнях. На цьому наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема за підсумками робочого візиту до Донецької області.

  Як зазначив Олександр Ярема, під час поїздки відбулося багато зустрічей з цікавими молодими людьми, які бажають добра і Україні, і регіону, роблять надзвичайно важливі хороші справи. Вони засновують ініціативи, створюють організації та надають нові можливості для молоді.

  Також заступник Міністра акцентував на важливості розвитку співпраці між владою та громадськістю у питаннях створення нових можливостей для молоді.

  Відповідно до програми візиту, 27 січня відбулася зустріч Олександра Яреми із головою Донецької обласної військово-цивільної державної адміністрації Павлом Жебрівським та заступником голови Ігорем Стокозом. Посадовці обговорили питання взаємодії у сфері реалізації молодіжної політики, зокрема втілення молодіжних проектів та ініціатив на території області та пріоритети співпраці між Міністерством та ОДА.

  У Слов'янську заступник Міністра ознайомився з діяльністю платформи ініціатив “Теплиця”, де відбулось обговорення розвитку та вирішення нагальних проблем. Про подальші перспективи роботи в молодіжному середовищі йшлося і під час відвідування Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

  Згодом Олександр Ярема провів зустріч у Торецьку із представниками громадських організацій, а також відповідальними за реалізацію молодіжної політики. Окрім іншого, були обговорені питання співпраці та сучасних підходів до формування молодіжної політики. Побував заступник Міністра і в дитячому садку № 10, що знаходиться у смт Північний у безпосередній близькості від лінії розмежування.

  28 січня Олександр Ярема перебував у Волновасі, де ознайомився, зокрема, з діяльністю благодійної організації "Я-Волноваха", активісти якої у співпраці з ЮНІСЕФ створили молодіжний центр, а також простір по роботі з дітьми та родинами. Поспілкувався з представниками громадської організації "Промінь Волноваха", які беруть активну участь у проекті “Діти просять миру”, що підтримується Міністерством молоді та спорту.

  Олександр Ярема завітав до штабу 30-ої окремої механізованої бригади та виїхав на КПВВ Новотроїцьке, де разом із представницею громадської спілки “Промінь Україна” Ганною Крисюк передав бійцям паперових голубів із побажаннями здоров'я, добра, миру. Голубів виготовляли учні початкових класів київської загальноосвітньої школи № 211 у рамках акції “Дитячий ангел миру в кожну родину”, ініційованої ГС “Промінь Україна”.

  Заступник Міністра взяв участь і в Першому зимовому молодіжному балі на підтримку людей з обмеженими можливостями, на якому також вручив подяку Міністерства Руслану Казиняну та Яніні Лубінець за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, відстоювання прав людини, відданість ідеалам свободи та справедливості, активну громадянську позицію. Бал проходив за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця.

  Не менш насиченою була і програма перебування на Донеччині 29 січня. Так, Олександр Ярема відвідав дитячий садок “Аліса” (Мангушський район), дитячо-оздоровчі табори “Буревісник” (с. Урзуф) та "Райдужний" (с. Юр'ївка), спортивно-туристичний комплекс “Олімп” (с. Юр'ївка).

  У цей день продовжувалось обговорення розвитку молодіжної політики, реалізації спільних проектів між молоддю різних регіонів України, створення нових майданчиків і просторів для молоді, нових можливостей для самореалізації, отримання додаткових знань, умінь, навичок, проведення молодіжних заходів, зокрема у літній період, а також міжнародних молодіжних проектів.