• In English
 • Піротехніки ДСНС розпочали роботи з обстеження та розмінування ліній електропередач в Авдіївці (інформація станом на 12:00)
  опубліковано 01 лютого 2017 року о 12:43

  Станом на 12 год. 1 лютого отримано дозвіл на виконання завдань з обстеження та розмінування території ліній електропередач для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Залучено 2 піротехнічні розрахунки ДСНС та 2 аварійні бригади.

  Теплопостачання у місті, де проживає близько 22 тис. чоловік, здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі, температура теплоносія в тепломережі – 50 градусів тепла, в квартирах температура повітря – 15 градусів тепла.

  Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 5 генераторів ДСНС (в резерві знаходяться 12 генераторів різної потужності, додатково залучено 3 потужних пересувних електростанції).

  Водопостачання мешканців міста на цей час здійснюється по графіку 2 рази на добу. Для електроживлення насосної станції і подачі питної води із резервуарів встановлено генератор великої потужності, який доставлено підрозділами ДСНС Запорізької області.

  У місті організовано підвіз питної та технічної води для населення. Для цього залучено шість спеціальних автомобілів (2 цистерни від ДСНС та 4 цистерни від комунальних служб). Крім того, для забезпечення технічною водою залучено 4 автоцистерни.

  Протягом минулої доби із Авдіївської міської лікарні перевезено до центральної районної лікарні м. Костянтинівка 15 тяжкохворих осіб. Здійснено евакуацію 20 людей похилого віку з будинку пристарілих до смт Білецьке Добропільського району. 1 лютого розпочато  перевезення 175 осіб, з них 88 дітей, до м. Святогірська, в оздоровчі комплекси “Перлинна Донеччини” та „Смарагдове містечко”.

  Розгорнуто 11 пунктів обігріву (7 ДСНС, 3 стаціонарних, 1 благодійної організації), до яких звернулось понад 2000 чоловік, з них 600 людей похилого віку та 180 дітей.

  Забезпечено харчування 3 польовими кухнями.

  Безпосередню координацію заходами та керівництво роботами здійснює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який працює у цілодобовому режимі. Всього до аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт залучено 260 чол.  та 60 од. техніки, у тому числі: від ДСНС  - 100 чол. та 32 од. техніки.

  Ситуація знаходиться на контролі ДСНС України.

  Організовано цілодобову роботу гарячої лінії за номером 101, а також визначені контактні телефони Штабу з ліквідації надзвичайної ситуацій (095-215-10-03 та 062-36-315-44).