• In English
 • Ігор Жданов: Спортсмени Кіровоградщини роблять добрий внесок у гідне представлення України на міжнародній арені. Тож мають мати відповідні умови цілий рік займатися улюбленою справою
  опубліковано 27 січня 2017 року о 14:46

  26 січня під час робочого візиту на Кіровоградщину Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з першим заступником Міністра, президентом Федерації легкої атлетики України, віце-президентом НОК  Ігорем Гоцулом проінспектували спортивні споруди обласного центру.

  Делегація ознайомилися з діяльністю обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-2 у Кропивницькому. Протягом двох років до складу національних збірних команд України було зараховано 128 вихованців спортивного закладу.

  Міністр ретельно обстежив умови, у яких займаються майбутні чемпіони та працюють тренери, та відмітив, що школа потребує докорінної реконструкції та оновлення спортивного інвентарю. Він додав, що наразі вже досягнуто домовленостей і спільно з обласною владою та за підтримки Держфонду регіонального розвитку, у Кропивницькому ДЮСШ-2 будуть проведені  капітальні ремонтні роботи.

  «Спортсмени Кіровоградщини роблять добрий внесок у гідне представлення України на міжнародній арені. Ми маємо докласти зусиль аби ця традиція не переривалася. Тут мають з’явитися гарні умови та можливість увесь рік на достойному рівні займатися легкою атлетикою, бейсболом, карате, боксом, гандболом, баскетболом та іншими видами спорту», - наголосив Ігор Жданов під час спілкування.

  Відвідали посадовці й оновлений стадіон «Зірка». Вони побували на полі зі штучним покриттям, секторі для розминки легкоатлетів, чаші арени на бігових доріжках, фітнес-клубі, адмінбудівлі, біля пам’ятного знаку, де викарбувані імена видатних спортсменів-воїнів та  залишилися задоволеними станом справ.

  Реконструкція «Зірки» завершилась у 2014 році. Протягом останніх кількох років на оновлених футбольно-атлетичних майданчиках проводилися багато  спортивних подій. Цього ж року спортивну арену Кропивницького знов відвідає королева спорту.

  «Це сучасний спортивний об’єкт, яким Кропивницький може пишатися. Адже він відповідає міжнародним вимогам щодо проведення легкоатлетичних змагань. Саме тут у 2017 році пройде дорослий Чемпіонат України з легкої атлетики. Вдячний керівництву «Зірки» за те, що вони забезпечують функціонування стадіону на високому рівні», - зауважив Міністр.

  За підсумками зустрічі було прийнято рішення вдвічі збільшити кількість легкоатлетичних змагань, які прийматиме Кропивницький – від п’яти до десяти.