• In English
 • Ігор Жданов обговорив з очільниками Кіровоградщини заходи щодо відновлення спортивної інфраструктури області
  опубліковано 26 січня 2017 року о 17:37

  26 січня під час робочої поїздки до міста Кропивницького  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з очільником обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком та Кропивницьким міським головою Андрієм Райковичем. Участь у заході також взяли Перший заступник Міністра Ігор Гоцул та народний  депутат України Олександр Горбунов.

  У ході зустрічі було обговорено низку важливих питань, зокрема, стану відновлення спортивної інфраструктури та підтримки спорту в місті та області.

  Ігор Жданов відзначив внесок атлетів Кіровоградщини у спортивні здобутки країни. Він наголосив, що для досягнення олімпійських вершин, спортсмени мають бути забезпечені гідними умовами для тренування, як на юнацькому, так і професійному рівні: “2017 рік обіцяє стати роком масштабного відродження спортивної інфраструктури на місцях. То ж, у поточному році у Кропивницькому заплановано початок переобладнання залу ДЮСШ-2 у легкоатлетичний манеж з мобільним майданчиком для ігрових видів спорту».

  Планами та досягненнями Мінмолодьспорту Міністр поділився і з молодіжним  та спортивним активом області: «Сьогодні ми завітали до Кропивницького з метою розповісти про ті проекти, які наразі реалізовується Міністерством. У першу чергу, ми будемо працювати над заходами національно-патріотичного виховання, молодіжним обміном, створенням нових можливостей для стажування і першої роботи нашої молоді. Хочу наголосити, що за минулий рік у сфері розвитку фізичної культури зроблено багато. Ми прагнемо всіляко сприяти розвитку фізичної культури у нашій країні. Не дивлячись на усі несприятливі умови, війну з Росією ми можемо з упевненістю сказати, що український спорт розвивається і отримує міжнародне визнання», - зазначив Міністр під час зустрічі.

  Крім того, Ігор Жданов поінформував громадськість, що нині відбувається робота над створенням законодавчих можливостей для появи молодіжних центрів європейського зразка в Україні. Після прийняття відповідного законопроекту, за словами Міністра, такі центри будуть створені в кожній області, у тому числі й на Кіровоградщині.