• In English
 • Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області за 2016 рік забезпечило відшкодування втрат майже на 25 млн грн
  опубліковано 25 січня 2017 року о 09:34

  Протягом 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 24,8 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 56 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій та за результатами участі фахівців управління у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 18 досудових розслідувань та вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За вчинені фінансові порушення 157 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 47 – до дисциплінарної та матеріальної, 7 осіб звільнено з посад.

  До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,5 млн грн.