• In English
 • Олександр Ярема зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні та депутатом Парламенту Грузії
  опубліковано 23 січня 2017 року о 10:24

  20 січня в Міністерстві молоді та спорту відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою та депутатом Парламенту Грузії, керівником групи з міжпарламентської співпраці з Україною, членом Комітету з питань молоді та спорту Парламенту Грузії Георгієм Мосідзе.

  Від Міністерства участь у зустрічі також взяли директор департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук.

  У ході зустрічі учасники обговорили стан та перспективи українсько-грузинського співробітництва у сферах молоді та спорту.

  Окрему увагу було приділено питанням співпраці двох країн у молодіжній політиці.

  Зокрема, сторони обговорили питання підготовки до укладення Меморандуму про співробітництво між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством спорту та у справах молоді Грузії у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, проект якого наразі перебуває на фінальній стадії погодження.

  Посол Міхеїл Уклеба поінформував про готовність грузинської сторони укласти Меморандум та підкреслив важливість посилення дружніх двосторонніх відносин між Україною та Грузією та співпраці наших країн в рамках міжнародних організацій.

  Георгій Мосідзе розповів про останні досягнення в молодіжній сфері Грузії, у тому числі щодо удосконалення законодавчої бази молодіжної політики та новий закон, розроблений на основі європейських практик для підтримки молоді та молодіжних організацій Грузії.

  Олександр Ярема ознайомив присутніх із пріоритетами роботи Міністерства молоді та спорту у сфері молоді та наголосив на напрямах роботи, які можуть посилити українсько-грузинську співпрацю у сфері розвитку молодіжної політики.

  Користуючись нагодою, заступник Міністра подякував грузинській стороні за підтримку України на міжнародній арені та організацію відпочинку груп дітей, постраждалих внаслідок агресії Російської Федерації проти України.

  «Україна та Грузія мають спільні інтереси, спільну історію та подібні проблеми, зокрема необхідність протистояти військовій агресії Російської Федерації. Ми щиро вдячні братньому народу Грузії за підтримку, яку відчуваємо та цінуємо. У ситуації військової агресії та гібридної війни особлива увага має приділятись національно-патріотичному вихованню молоді. Переконаний, нам є чому навчитись один в одного, тому маємо зосередити увагу на молодіжних обмінах задля обміну досвідом та поєднання зусиль для вирішення проблем, з якими стикається молодь наших країн», - зазначив Олександр Ярема.