• In English
 • В Ужгороді відкрився новий сервісний центр МВС
  опубліковано 18 січня 2017 року о 15:36

  18 січня у м. Ужгород відкрився новий сервісний центр МВС, який замінив колишній МРЕВ.

  Новий сервісний центр МВС у Закарпатській області відкрили керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій та голова ОДА Закарпатської області Геннадій Москаль.

  Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

  «Громадян обслуговуватимуть 7 працівників фронт-офісу. Щоденно у центрі можуть проводити понад 150 операцій. На робочих столах працівників, які контактують із громадянами, встановлені додаткові камери – це дозволить контролювати якість надання послуг і протидіяти корупції навіть на побутовому рівні» - коментує керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

  У новому сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій та безкоштовний Wi-Fi. Усі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження - завдяки їм можна переглянути на сайті hsc.gov.ua  завантаженість центру та проконтролювати його роботу.

  «Для нас важливо підтримувати такі реформи, які надають якісний державний сервіс. Це важливо, що у сервісному центрі МВС працюють професійні співробітники, тепер вже цивільні, які орієнтовані на якісне надання послуг для громадян. Нарешті, всі забудуть про жахи МРЕВ» - зазначив Голова ОДА Закарпатської області Геннадій Москаль.

  Тут передбачені зручності для людей з особливими потребами – є кнопка виклику адміністратора, пандуси та зручні місця для отримання послуг.

  Це вже 14 новий сервісний центр МВС, у 2017 році такі центри з’являться по всій Україні.

  Новий сервісний центр МВС в Ужгороді працює за адресою вул. О. Кошового, 4. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

  Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами.

  Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-18-99 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС. Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті hsc.gov.ua та подивитись на YouTube-каналі відео-інструкції щодо отримання послуг.