• In English
 • З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності експертами Закарпаття прийнято до опрацювання понад 680 проектів землеустрою
  опубліковано 04 січня 2017 року о 17:13

  З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру експертами органів Держгеокадастру Закарпатської області прийнято до опрацювання з інших областей 683 проекти землеустрою. На сьогодні експертами опрацьовано 627 проектів.

  Із загальної кількості проектів, що надійшли, 428 розглянуто позитивно, 199 відмовлено та  56 проектів знаходяться на розгляді.

  Територіальними органами Держгеокадастру Закарпатської області направлено на погодження до інших областей 513 проектів землеустрою, з них опрацьовано 451 проект, з яких 288 позитивно, 163 відмовлено та 62 знаходяться на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.