• In English
 • Моніторингова місія МІП в зоні АТО провела аналіз стану трансляції українського мовлення на території Денежниківської сільської ради, що на Луганщині
  опубліковано 03 січня 2017 року о 16:13

  Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського мовлення на території Денежниківської сільської ради Новоайдарського району Луганської області.

  Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає з місця, що у жителів Денежниківської сільської ради відбуваються постійні оновлення: будинок культури ремонтують, виставки та концерти проходять, теплиця в центрі села і сонячні батареї запрацювали.

  Щодо українського мовлення радник повідомляє: «Місцеві жителі хочуть, щоб у них був свій Карачун. Раніше здавалося, що це відкладеться невідомо на коли, але останнім часом у громаді зросла переконаність, що вже цього, 2017 року, вежа у них, у Новоайдарівському районі на Луганщині, таки запрацює так само, як на Карачуні». Радник додав, що в планах МІП прискорювати цей процес.

  Тетяна Бакуліна, голова ради розповідає, що жителі можуть дивитися UA:Перший, «1+1», ТРК «Україна», «Інтер», «ЛОТ». «Проте цифрового пакета «Т2» немає... І взагалі, місцеві жителі хотіли би бачити більше вітчизняних телеканалів, однак як альтернативу ставити супутникові антени не поспішають, бо чекають нову телевежу», - говорить жінка.

  Нагадаємо, що під час офіційного відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, 5 грудня 2016 року, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що «завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення під це коштів із Держбюджету».