• In English
 • Понад 250 звернень за рік розглянула регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Харкові
  опубліковано 03 січня 2017 року о 11:27

  На Харківщині вже понад рік успішно діє регіональна громадська приймальня Міністра оборони України, яка розміщена в обласному військовому комісаріаті. Протягом 2016 року представники приймальні посприяли розв’язанню проблем понад 70 військовослужбовців, членів їхніх сімей, а також проконсультували понад 180 громадян.

  Активну участь в роботі приймальні брали офіцери Східного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України, члени Всеукраїнської громадської організації «Жіноча сила України». Слід наголосити, що із відвідувачами працювали також й представники відділу по роботі із громадянами та доступу до публічної інформації Міністерства оборони України.

  За словами спеціалістів громадської приймальні переважна більшість відвідувачів — це військові пенсіонери чи демобілізовані воїни, яких цікавили питання щодо соціальних виплат, надання статусу учасника АТО чи обліку безквартирних військовослужбовців.

  «Усім відвідувачам, які до нас офіційно звернулися зі своїми проблемами, ми допомогли. Приблизно 85 відсотків звернень ми розв’язали на регіональному рівні за допомогою військових юристів та представників органів місцевого самоврядування. Решта листів громадян ми направили до Києва, де їх розглянули та оперативно вирішили», — зауважив відповідальний за роботу регіональної приймальні Міністра оборони України офіцер Харківського обласного військкомату підполковник Ігор Плугатор.

  Як повідомили у військкоматі, фахівці приймальні планують також виїзди до великих міст області, де на базі районних військкоматів проводитимуть прийоми та спілкуватимуться з відвідувачами.

  Довідково

  Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Харкові розташована за адресою: вулиця Коцарська, 56, кімнати № 213. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8:30 до 17:00 без перерви на обід. Вихідні дні: субота та неділя. Телефон/факс: (057) 712-49-60. E-mail: voshovk@ukr.net