• In English
 • Міністр оборони затвердив організаційно-методичні вказівки з питань реалізації державної антикорупційної політики у Міноборони на 2017 рік
  опубліковано 30 грудня 2016 року о 15:57

  Сьогодні, 30 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив “Організаційно-методичні вказівки з питань реалізації державної антикорупційної політики у діяльності Міністерства оборони України та ЗС України на 2017 рік”.

  Документ розроблено на підставі співпраці із міжнародними неурядовими організаціями “Transparency international”, “Intеrnational Україна” та акта перевірки Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Метою видання організаційно-методичних вказівок є приведення до системності організації антикорупційної діяльності у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України згідно з чинними нормативно-правовими актами.

  Виконання вимог відомчого акта дозволить запровадити дієві механізми запобігання та виявлення корупції і негативних наслідків, покращити виконання завдань в органах військового управління та військах.