• In English
 • Міністр оборони України привітав колектив Національної академії Національної гвардії України з 85-річчям
  опубліковано 26 грудня 2016 року о 17:23

  Сьогодні, 26 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди святкування 85-річчя від дня створення Національної академії Національної гвардії України привітав колектив закладу з ювілеєм.

  «Головним пріоритетом розвитку країни Президент України визначив дотримання територіальної цілісності нашої країни. Саме ви, військовослужбовці, і забезпечуєте зараз цю почесну місію. Наш Верховний Головнокомандувач ЗС України,  починає та завершує свій робочий день із відомостей про обстановку в країні, з питань та проблем обороноздатності держави. У нас є підтримка Верховної  Ради України, яка робить усе можливе, щоб ми отримали важливі закони у оборонній сфері. Мушу зазначити, що усі закони приймаються швидко. Є Уряд країни, який приймає доленосні рішення, у нас є дуже добра дискусія і рішення, які приймаються, є прогресивними. Уряд приділяє надзвичайно багато уваги, щоб підтримати військових. І без цих конструктивних рішень нам неможливо рухатись уперед. Я хочу привітати усіх вас від керівництва держави та побажати успіхів, і усього самого найкращого», – сказав, звертаючись до колективу академії, очільник оборонного відомства.

  Виконуючи доручення Президента України, Міністр оборони Степан Полторак вручив державні нагороди офіцерам та викладачам славетного вишу. Окрім цього, глава оборонного відомства привітав колектив Національної академії Нацгвардії та вручив державні нагороди Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. 12 військовослужбовців Національної академії Національної академії Національної гвардії України були нагороджені відомчими нагородами Міністерства оборони України.

  «Дванадцять років я пропрацював у цьому закладі, серцем і душею я завжди вболіваю за академію. Ще декілька років тому ми жили у мирній країні, вчили наших курсантів і навіть не здогадувалися, що на звичайних курсантських партах перед нами сиділи справжні герої, тому що коли прийшла біда, наші випускники, з першого дня взяли зброю та встали на захист країни. 10 випускників академії віддали своє життя на сході, захищаючи її територіальну цілісність України. Нам треба дуже часто дивитись поруч, тому, що герої є серед нас, треба дивитись в очі курсанту, офіцеру і думати, що ця людина уже у своєму житті усе вирішила, присвятила себе захищати державу. Ті, хто віддав своє життя були дуже молодими. Ми пам’ятаємо поіменно усіх героїв, які віддали своє життя заради нашої країни», – наголосив Степан Полторак.  

  Присутні на урочистостях вшанували пам’ять військовослужбовців та поклали квіти до стели загиблих героїв Національної академії Національної гвардії України.