• In English
 • Українські спортсмени у 2016 році завоювали на міжнародних змаганнях понад 3 500 високих нагород
  опубліковано 23 грудня 2016 року о 10:14

  У 2016 році спортсмени-олімпійці здобули на чемпіонатах та кубках світу, а також Європи: 397 медалей різного ґатунку. З них 114 золоті нагороди. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов доповів під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту 22 грудня.

  "Хтось каже, що наша збірна не так добре виступила на Олімпіади в Ріо, як хотілося. Однак я вдячний за кожну з 11 медалей. Бо вони здобуті за шаленої конкуренції, важкою працею, потом, іноді й кров’ю. Кожна олімпійська нагорода – це наша із вами спільна перемога, успіх всієї України", - сказав він.

  Міністр нагадав, що 55 українських спортсменів посіли у Ріо високі 4-6 місця. Це високий спортивний потенціал, який держава має усіляко підтримувати на шляху до Токіо-2020.

  Представники неолімпійських видів спорту, включно зі спортивно-технічними та прикладними здобули на міжнародній арені 2641 медаль. З них 800 золотих.

  Українські паралімпійці завоювали 477 медалей. З них 203 золотих нагород. Рекордний, патріотичний, гідний виступ національної збірної України на Паралімпіаді у Ріо став окрасою спортивно року: 117 нагород і третє загальнокомандне місце.

  "Ми також приділяли більше уваги безпосередньо спортсменам і тренерам, їх матеріальному забезпеченню. Крок за кроком, піднімаємо соціальні стандарти у сфері фізичної культури та спорту", - додав Ігор Жданов.