• In English
 • Ветеранів воєн об'єднав Меморандум, підписаний у Мінсоцполітики
  опубліковано 22 грудня 2016 року о 12:13

  „Ми не можемо розділяти учасників воєн”, - зазначив на підписанні Меморандуму Міністр соціальної політики України Андрій Рева. 

  Звертаючись до присутніх керівників громадських організацій ветеранів колишньої війни в Афганістані та сьогоднішньої на  українському Сході, Міністр соціальної політики повідомив, що в наступному році відомство планує поширити для „афганців” програму забезпечення житлом таку ж, яка вже діє для „атовців”, що отримали поранення, та сімей загиблих українських бійців. Механізм простий: визначається сума, віддається на руки й родина сама купує житло.

  Також має запрацювати новий механізм запровадження санаторно-курортного лікування для чорнобильців, афганців, воїнів АТО, що, на думку урядовця, унеможливить зловживання і процвітання у цьому сегменті корупційних схем. Цей механізм полягає в тому, що сам потребуючий визначає куди, в який лікувально-оздоровчий заклад їхати. Далі укладається тристоронній договір між ветераном, закладом та управлінням соціального захисту, й останнє компенсує лікувальному закладу витрати на лікування і оздоровлення.

  Також відбудуться законодавчі зміни й у постановці на квартирну чергу тих, хто воював на Сході.