• In English
 • Мінсоцполітики: Великі справи для „Маленьких сердець”
  опубліковано 20 грудня 2016 року о 14:55

  Аби повідомити про виниклі проблеми, поділитися планами, розповісти про нинішні проекти та зміцнити співпрацю голова асоціації „Маленькі серця” Паскаль Вайє та єпископ Станіслав Широкорадюк зустрілися із Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.

  Австрійська благодійна організація «Маленькі серця» працює в Україні десять років. Загалом ця організація свою діяльність спрямовує для підтримки дітей, які мешкають в економічно бідних країнах. Зокрема, вона покликана підтримувати сиріт та бідних дітей в Україні. „Маленькі серця” керуються командою добровольців, більшість із яких має економічний чи промисловий досвід.

  В Україні асоціація розширила свої благочинні горизонти. Окрім стандартної допомоги потребуючим дітям, зведення дитячих будинків сімейного типу, реконструкції та ремонту існуючих дитячих інтернатів, запуску проекту допомоги дітям, чиї батьки загинули в зоні АТО, асоціація взялася за створення у Харкові „Дому самотньої матері”. Зараз там уже перебувають 12 молодих мам, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах. Також на рахунку організації збудований будинок престарілих.

  Андрій Рева зазначив, що його відомство завжди дуже гостро реагує на виникаючі невирішені питання та проблеми, що стосуються захисту прав дітей, тож він висловив вдячність Асоціації за таку підтримку й допомогу. Також урядовець сказав, що Міністерство й надалі буде соратником „Маленьких сердець” у всіх справах та благих намірах.