• In English
 • Володимир Гройсман у День Святого Миколая зустрівся зі школярем з Черкас, який врятував дівчинку з-під криги
  опубліковано 19 грудня 2016 року о 16:53

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з 13-річним школярем з Черкас Богданом Воликом та підполковником ДСНС Олександром Запрягайлом, які врятували двох дівчаток, що тонули на Дніпрі.

  Побачивши, як дві дівчинки провалилися під кригу, сміливий юнак самотужки витягнув 8-річну дівчинку із крижаної води та покликав на допомогу рятувальників, які врятували іншу дівчинку.

  Під час зустрічі Володимир Гройсман поцікавився деталями героїчного вчинку, детально розпитав про його обставини хлопця, запитав, чи не страшно було Богдану, коли він рятував дівчинку.

  "Це героїчний вчинок, тому я вважаю, що усі мають брати з тебе приклад, як треба бути справжнім чоловіком не просто на словах, а в реальному житті", - сказав Глава Уряду, звертаючись до Богдана.

  Описание: Описание: Описание: Описание: d:\Users\Kozub-s-a\Desktop\_ASS9006.jpg

  Він також відзначив мужність підполковника Державної служба України з надзвичайних ситуацій Олександра Запрягайла, що ризикуючи власним життям кинувся на допомогу другій дівчинці та допоміг своєму побратиму.

  Прем’єр-міністр подякував обом героям за їхній мужній вчинок та вручив їм іменні годинники.

  Під час спілкування Богдан Волик розповів Прем’єр-міністру про свою заповітну мрію – покататися у київському метрополітені. Почувши про це, Глава Уряду зателефонував меру Києва Віталію Кличку з пропозицією допомогти здійснити мрію хлопчика. Прем’єр-міністр і міський голова домовилися організувати черкаському герою поїздку у кабіні машиніста метро.

  Під час зустрічі Богдан повідомив про ще одне своє бажання стати дайвером, якому, однак, заважає проблема з оком. Володимир Гройсман запропонував хлопчику допомогу у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Домовилися найближчим часом зробити обстеження і визначити оптимальніший шлях лікування.

  Описание: d:\Users\Kozub-s-a\Desktop\_ASS8990.jpg

  Під час бесіди Володимир Гройсман показав Богдану кабінет Прем’єр-міністра, місце для нарад та запропонував посидіти на робочому місці Глави українського Уряду.

  Володимир Гройсман і хлопчик-рятівник поговорили про футбол, розглядаючи Стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського з вікна прем’єрського кабінету. "Сьогодні День Святого Миколая, я думаю, що це дуже і дуже символічно, що ми зустрічаємося саме сьогодні", - зазначив Володимир Гройсман, вручаючи хлопцю корзинку з солодощами.

   

  Фотогалерея http://www.kmu.gov.ua/control/uk/photogallery/gallery?galleryId=249600477&