• In English
 • Ігор Жданов: Середньомісячна заробітна плата тренерів, спортсменів штатних збірних команд України зросте в середньому до 8-12,0 тис. гривень
  опубліковано 16 грудня 2016 року о 14:35

  За бюджетними програмами Мінмолодьспорту у наступному році вдвічі будуть збільшені видатки на заробітну плату спортсменів та тренерського складу. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час прес-конференції щодо підсумків роботи Міністерства у 2016 році, планів та пропозицій бюджету на 2017 рік.

  “Завдяки рішенню Уряду про збільшення мінімальної зарплати до 3200 грн у 2017 році в середньому заробітна плата працівників сфери фізичної культури і спорту по Україні - зросте на понад 50% в залежності від тарифного розряду. Середньомісячна заробітна плата тренерів, спортсменів штатних збірних команд України зросте в середньому до 8-12,0 тис. гривень залежно від тарифного розряду працівника», - відзначив Ігор Жданов.

  Загалом, як повідомив очільник Міністерства, у проекті держбюджету на 2017 рік Міністерству молоді та спорту на виконання завдань та функцій враховані видатки в сумі 1 897 453,6 тис. грн (1 млрд 897 млн 453 тис. 600 грн), що на 32,5% більше бюджетних призначень 2016 року.

  Так у середньому на 8% наступного року заплановано збільшення видатків на забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту інвалідів та забезпечення їх участі у змаганнях державного і міжнародного рівня. Зокрема 75,8 млн грн передбачено для придбання обладнання для підготовки спортсменів національних збірних.

  Разом з підвищенням заробітної плати слід очікувати й покращень у заохоченнях для призерів міжнародних змагань.

  Майже в п`ять разів з наступного року будуть збільшені видатки на виплату винагород спортсменам-інвалідам за зайняті в офіційних міжнародних змаганнях призові місця. На виплату таких грошових винагород передбачено 23,9 млн. грн.

  “На 100% наступного року забезпечені видатки на підготовку, участь національних збірних команд спортсменів-інвалідів у ХXVII літніх Дефлімпійських іграх (Туреччина) в сумі 65,0 млн грн та виплату винагород спортсменам-чемпіонам, призерам та їх тренерам в сумі 245,3 млн грн, на забезпечення підготовки до ХII зимових Паралімпійських ігор 2018 року – 19,6 млн грн”, - наголосив Міністр.

  На забезпечення підготовки збірної України до ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року (Корея) у 2017-му визначені видатки на загальну суму 93,5 млн. гривень.

  Велике спортивне свято чекає спортсменів-неолімпійців наступного року у Вроцлаві.

  “У повному обсязі забезпечені видатки на підготовку, участь національних збірних команд з видів спорту у Х Всесвітніх іграх в Польщі на загальну суму 49,9 млн грн”, - запевнив присутніх Ігор Жданов.

  Він відзначив, що дана сума включає виплату винагород спортсменам-чемпіонам, призерам та їх тренерам і складає 23,0 млн грн.