• In English
 • МІП: В Україні презентовано дорожню карту з розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму
  опубліковано 14 грудня 2016 року о 14:06

  Сьогодні, 14 грудня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Дорожню карту з розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, розроблену Міністерством інформаційної політики України.

  За словами Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, тема Криму та кримських татар в роботі Міністерства залишатиметься пріоритетною до деокупації півострова.

  Під час презентації документа Перший заступник Міністра Еміне Джапарова обґрунтувала: “Під час роботи над документом ми зрозуміли, що увага до нього вкрай висока. Тому нам важливо залучити до процесу обговорення та розробки документа якомога більше експертів і громадських діячів. Це наше спільне завдання - не дозволити забути про Крим».

  Зауважимо, що над документом зараз працюють провідні експерти сфери - залучено фахівців Міністерства інформаційної політики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Національного інституту стратегічних досліджень, апарату Ради національної безпеки та оборони, Українського незалежного центру політичних досліджень, громадськість тощо.

  Нагадаємо, документ розроблено відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про підтримку територіальної цілісності України № 68/262, пункту першого Програми діяльності Кабінету Міністрів України, підпункту 4 розділу 3 Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», а також Указу Президента України 1.12.2016 №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері».