• In English
 • Тарас Кутовий обговорив з французьким виноробом Крістофом Лакареном шляхи виходу з ситуації, що склалася навколо його виноградників
  опубліковано 14 грудня 2016 року о 11:51

  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зустрівся з французьким виноробом Крістофом Лакареном, який виробляє вино у Шабо на Одещині.

  Нагадаємо, декілька тижнів тому його виноградники на Одещині були винищені.

  Міністр Тарас Кутовий особисто поспілкувався з підприємцем на початку тижня, щоб з перших вуст почути історію з метою вирішення ситуації.

  «Говорили дві години. Вирішення проблеми я бачу у трьох площинах: розслідування з боку Міністерства внутрішніх справ, питання компенсації втрат і питання коректності оформлення земельних відносин», - зазначив Тарас Кутовий.

  За словами Міністра, питання коректності оформлення земельних відносин – у компетенції Мінагрополітики, відповідно він доручив його вирішення безпосередньо Першому заступнику Максиму Мартинюку.

  «Ми готові працювати над пошуком рішень, які будуть максимально ефективними. Сподіваюсь, істина буде знайдена», - наголосив Тарас Кутовий.