• In English
 • На Кіровоградщині з початку 2016 року до бюджетів усіх рівнів від продажу земельних ділянок і прав на них надійшло майже 14 млн гривень
  опубліковано 13 грудня 2016 року о 11:54

  У Кіровоградській області за одинадцять місяців поточного року проведено 57 земельних аукціонів, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування права оренди 131 земельної ділянки загальною площею 1332,5 гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати склала 5,8 млн гривень. У тому числі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 28 земельних аукціонів, на яких продано права оренди 71 земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 977,2 гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати склала 4,3 млн гривень.

  Упродовж листопада поточного року в області проведено дев’ять земельних аукціонів, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування права оренди 20 земельних ділянок загальною площею 243,7 гектара. Загальна ціна продажу річної оренди склала 1,6 млн гривень. Зокрема ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено сім земельних торгів, на яких продано права оренди 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 230,5 гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати склала 1,2 млн гривень.

  Також з початку нинішнього року органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування продано 31 земельну ділянку комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 8,6 га на суму 7,2 млн гривень.

  Фактично до бюджетів усіх рівнів від продажу земельних ділянок і прав на них з початку 2016 року надійшло 13,8 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.