• In English
 • Офіс з просування експорту надалі підтримуватимуть Western NIS Enterprise Fund i EDGE
  опубліковано 13 грудня 2016 року о 11:07

  Вчора, 12 грудня, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписало багатосторонній Меморандум з проектами технічної допомоги Western NIS Enterprise Fund і EDGE щодо подальшого розвитку і функціонування Офісу з просування експорту.

  У церемонії підписання взяли участь Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, президент і головний виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон та Директор проекту EDGE Таня Сенфорд Аммар. На підписанні також були присутні заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталія Микольська, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

  Степан Кубів під час своєї промови підкреслив важливість підтримки реформ нашими західними партнерами та висловив вдячність урядам США і Канади. Наталія Микольська розповіла про подальші плани розвитку Офісу з просування експорту: “Ми працюємо над практичними рішеннями для українського  бізнесу щодо просування експорту на зовнішні ринки. Вперше за 25 років створена окрема проектна команда, яка працюватиме з українськими експортерами: проводитиме практичні тренінги, надаватиме інформацію, організовуватиме торговельні місії. За більше року роботи невеликої команди волонтерів ми вже маємо багато важливих результатів - бізнес-форуми, промо-матеріали, торговельні місії. А зараз отримавши системну підтримку, проектна команда Офісу зможе робити ще більше”.

  Проект технічної допомоги EDGE вже два роки співпрацює з Міністерством, яке, за словами Тані Сенфорд Аммар, “є лідером у реформуванні”. Western NIS Enterprise Fund є партнером Міністерства вже півтора роки. Ярослава Джонсон, його президент, і головний виконавчий директор, зазначила: “результати роботи, які демонструє зараз Офіс – є заслугою Степана Кубіва, Наталі Микольської, Мар’яни Каганяк та їх команди. Ми раді співпрацювати з канадськими колегами та допомагати українським експортерам виходити на нові ринки. Як результат, це допомагає створити нові робочі місця, що відповідає місії Фонду – змінювати на краще життя звичайних людей”.

  Підписання Меморандуму прокоментувала також керівник Офісу з просування експорту  Мар’яна Каганяк: “Україна змінюється, і ми є частиною цих змін. Завдяки тісній співпраці – з Міністерством та підтримці проектів технічної допомоги – ми маємо амбітні цілі. Наша місія – допомогти бізнесу скористатися тими можливостями глобального ринку, які існують, але про які компанії не знають. Я хотіла би закликати бізнес до активної співпраці з нами – зворотній зв’язок від вас є дуже важливим”.