• In English
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Важливо, що довіра до війська зростає
    опубліковано 09 грудня 2016 року о 19:47

    Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представниками організації Center for Civilians in Conflict Федеріко Борелло та Сергієм Дьомою. Організація займається допомогою цивільному населенню у конфліктних зонах по всьому світу. Метою її діяльності є допомога постраждалим, аналіз конфліктів і запобігання цивільним жертвам.

    Представники Center for Civilians in Conflict полілилися результатами дослідження життя цивільного населення у прифронтових населених пунктах і висловили готовність допомогти Уряду у розробці заходів запобігання загибелі мирних людей, а також започаткувати впровадження підходів НАТО до поглиблення розуміння та взаємодії військових і цивільних на українських територіях, прилеглих до лінії розмежування на Сході держави.

    Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Center for Civilians in Conflict за увагу до ситуації в зоні бойових дій і запевнила співрозмовників у зацікавленості та підтримці їхньої роботи в Україні. За словами Віце-прем`єр-міністра, важливим у цьому контексті є зростання довіри громадян до армії, тож цей діалог треба продовжувати.