• In English
 • Прем'єр-міністр: "Нафтогаз" оголосить новий тендер на закупівлю обладнання та робіт для "Укртрансгазу"
  опубліковано 09 грудня 2016 року о 12:11

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман припускає, що НАК «Нафтогаз України» оголосить новий тендер на закупівлю обладнання та робіт для ПАТ «Укртрансгаз» після уточнення технічного завдання.

  Так Глава Уряду прокоментував звернення народних депутатів щодо не погодження НАК «Нафтогаз України» закупівлі ПАТ «Укртрансгазом» обладнання та робіт, зокрема у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» та ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект», що були озвучені під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

  Прем’єр-міністр зазначив, що тендер ПАТ «Укртрансгазу» на відповідне обладнання для газотранспортної системи було відмінено, у зв'язку з тим, що південний напрямок зараз не є перспективним. Сьогодні необхідно змінювати технічні параметри цього обладнання і проводити іншу модернізацію.

  «Як мене інформують, вони вивчають доцільність [проведення робіт] у зв'язку з тим, що по південному напрямку є сьогодні проблеми. Вони сьогодні напевно будуть переглядати технічні потреби модернізації самої системи і відповідно до цього оголошувати новий тендер», - зазначив Володимир Гройсман.

  Ця робота потребуватиме певного часу для відповідних коригувань, зауважив він.

  «Нафтогаз має намір скоригувати свої технічні завдання, виставити їх знову на прозорий тендер через ProZorro, і всі машинобудівні підприємства зможуть взяти участь у цьому тендері, запропонувати якісні умови, виграти і працювати над зміцненням газотранспортної системи нашої держави», - зазначив Володимир Гройсман.

  «Для нас є надзвичайно важливим завантажувати наші промислові підприємства реальною роботою», - наголосив Прем’єр-міністр.