• In English
 • Відбулася презентація телевізійної передачі «Нові герої Донбасу»
  опубліковано 09 грудня 2016 року о 11:13

  8 грудня 2016 року в ІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України організувало презентацію телевізійної передачі «Нові герої Донбасу».

  «Нові герої Донбасу» - це цикл телепередач, який наразі складається з 14 живих історій волонтерів, військових, громадських діячів із Донеччини, які від початку конфлікту в 2014 році відстоюють український Донбас.

  За словами Першого заступника Міністра інформаційної політики Еміне Джапарової, завдання Міністерства - боротися за Крим і схід в інформаційному полі, що допомагає утримувати кордони на місцевості.

  «Саме про це наші стратегічні документи: інформаційної реінтеграції Донбасу та інформаційної реінтеграції Криму. У них визначені чіткі кроки, які необхідно реалізувати, аби відшукати потрібну мову для комунікації, в першу чергу з українцями, що живуть в умовах окупації. А також доводити до українців, чому важливо виборювати територіальну цілісність так само, як не давати світу забути, що Крим і Донбас - два пазли однієї картини, яку "малює" РФ шляхом військової та інформаційної агресії», - сказала Еміне Джапарова.

  «Ця телепередача покаже справжнє обличчя Донбасу. Вона спрямована на подолання ізоляціонізму в нашому суспільстві - що нібито цю територію потрібно викинути, відрізати», - наголосив керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» Дмитро Ткаченко.

  Продюсер телепроекту Наталя Федорченко, яка провела індивідуальні інтерв’ю з усіма героями, відзначила, що вони не вважають себе героями.

  «У всіх цих людей зовсім інші очі. Ці очі дивилися в очі смерті. Ці люди у свідомому віці втратили стале життя. Вони не озлоблені, вони хочуть добра, вони хочуть бути з Україною», - зауважила Федорченко.

  На презентації також були присутні герої, кожен з яких поділився своєю історією.

  Участь у заході взяли: Дмитро Ткаченко - радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру "Фабрика думки "Донбас"; Еміне Джапарова - Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Наталя Федорченко - режисер; герої телевізійної передачі - Володимир Шилов, Євген Шибалов, Віталій Овчаренко, Леонід Краснопольський, Олександр Горбатко.

  Телевізійна передача "Нові герої Донбасу" була знята за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) у рамках реалізації "Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції та деокупації Донбасу". Проект створено АЦ "Фабрика думки "Донбас" та Донецькою обласною організацією Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України".