• In English
 • Володимир Гройсман: Місцева влада має шукати оптимальне співвідношення між системою пільг за проїзд і необхідністю розвитку громадського транспорту
  опубліковано 08 грудня 2016 року о 16:35

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Тернополі ознайомився з результатами запровадження першої в Україні міської Програми автоматизованої системи оплати за проїзд та обліку пасажирів в електротранспорті.

  Він випробував використання безконтактних карток для проїзду та позитивно оцінив запровадження автоматизованої системи оплати.

  Глава Уряду також поспілкувався про перспективи монетизації пільг на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Він зауважив, що Уряд працює над цим питанням.

  "Монетизація є важлива. Міністерство соціальної політики зараз працює над цим питанням. Але я вважаю, що це питання місцевого значення, місцева влада має вирішити це питання", – зазначив Прем’єр-міністр.

  "Я думаю, що наступного року питання має бути вирішене і по категоріях, і по картках, і хто має право, і скільки поїздок. Треба все розкласти по своїх полицях. Інакше транспорт завжди буде "вбитий", розвалений і ніколи не буде порядку", – зауважив Глава Уряду.

  На переконання Прем’єр-міністра, пільги на проїзд у транспорті потрібно робити цільовими.

  "Треба відходити від загальних пільг і робити їх цільовими. Я думаю, що місцева влада розуміє, як це робити і може це зробити. Транспорт – місцевий, люди – місцеві, кошти з транспорту отримують місцеві підприємства, вони і мають вирішувати співвідношення пільговиків теж", – наголосив Володимир Гройсман.