• In English
  • Геннадій Зубко: У Фонді енергоефективності компенсуватимуть від 20% до 50% вартості проекту
    опубліковано 02 грудня 2016 року о 11:27

    «У проекті Держбюджету на 2017 рік передбачено 400 млн грн на фінансування діяльності Фонду енергоефективності, - наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у статті для видання «Економічна правда» «Пакетне тепло. Для чого Україні Фонд енергоефективності».

    За його словами, Фонд компенсуватиме частину вартості  проектів із впровадження заходів з утеплення та енергоефективності в індивідуальних будинках та ОСББ багатоповерхових будинках. «Аби банки швидко видавали кредити на проекти енергоефективності, а Фонд ЕЕ – компенсації частини кредитних коштів, розроблено три пакети енергоефективності: «Легкий», «Комплексний», «Приватний». Пакети відрізняються оціночною вартістю робіт, терміном їх виконання та зменшенням в результаті модернізації будівлі платежів за газ і комунальні послуги. Домовласник обиратиме пакет, аби отримати від Фонду грант у сумі від 20 до 50% загальної вартості проекту» - наголосив Геннадій Зубко.

    Він повідомив, що для отримання від Фонду грошей власнику будівлі або уповноваженій особі ОСББ необхідно буде зібрати пакет документів, зокрема, сертифікат енергоаудиту, документи для подання до банку. Після узгодження «Пакету» з банком, клієнт підписує договір з будівельною компанією та отримує банківський кредит. По завершенню робіт Фонд виплатить компенсацію.