• In English
 • Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з Міністром внутрішніх справ Угорщини
  опубліковано 01 грудня 2016 року о 15:53

  Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Угорщини, Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з Міністром внутрішніх справ Угорщини Шандером Пінтером.

  Перш за все Віктор Назаренко подякував Міністру за сприяння у розвитку співпраці між прикордонними відомствами України та Угорщини і зауважив, що успіхи в протидії протиправній діяльності на кордоні були досягнуті завдяки зусиллям обох сторін.

  Загалом протягом року з питань охорони українсько-угорського кордону було проведено більше 300 прикордонно-представницьких зустрічей, 159 спільних патрулювань «зеленого» кордону, передано та отримано понад 400 інформувань. Головний результат – це контрольованість обстановки на спільній ділянці кордону, незважаючи на динамічність та інтенсивність руху осіб і транспортних засобів.

  Віктор Назаренко зауважив, що одним із головних досягнень є також те, що в поточному році експерти обох країн розпочали роботу над формуванням нормативної бази для запровадження спільного контролю в пунктах пропуску. 

  В свою чергу Шандер Пінтер проінформував Віктора Назаренка про міграційну ситуацію, яка склалась на території Угорщини, а також перспективи подальшого співробітництва прикордонних відомств України і Угорщини.

  Наприкінці зустрічі Віктор Назаренко запевнив  Шандера Пінтера у тому, що Державна прикордонна служба України в межах компетенції зробить усе від неї залежне, аби Україна якомога швидше змогла інтегруватися у єдине Європейське правоохоронне поле.