• In English
 • Андрій Рева: Коли у ВР ухвалять рішення, осучаснення пенсій пройде автоматично для всіх, кому перерахунок не робився з 2012 року
  опубліковано 01 грудня 2016 року о 12:44

  Коли у Верховній Раді ухвалять рішення, осучаснення пенсій пройде автоматично для всіх, кому перерахунок не робився з 2012 року. Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева сказав під час прямої телефонної лінії з читачами газети «Факты и комментарии».

  Для втілення цього наміру потрібно близько 50 мільярдів гривень.

  За словами Міністра, для того, аби отримати фінансовий ресурс для перерахунку пенсій, спочатку підняли рівень заробітних плат у бюджетній та небюджетній сферах.

  «Заплановане підвищення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень дозволить за рахунок відрахувань у Пенсійний фонд накопичити фінансовий ресурс для подальшого перерахунку пенсій», - сказав Андрій Рева.

  Зараз урядовці розробляють законопроект, який дозволить не лише осучаснити пенсії, а й, переконаний Андрій Рева, провести глибоку пенсійну реформу в цілому. За словами Міністра, осучаснення пенсій планувалося зробити в цьому році, але не вистачило ресурсів.

  «Тому цю задачу ми плануємо вирішити в 2017 році», - сказав Андрій Рева.