• In English
 • Робоча група з прискорення реформи НАК "Нафтогаз України" схвалила проект змін до статуту компанії
  опубліковано 01 грудня 2016 року о 16:39

  30 листопада Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон провів засідання робочої групи з питань прискорення реформи корпоративного управління НАК «Нафтогаз України».

  Учасники робочої групи схвалили проект змін до плану дій щодо корпоративного управління НАК «Нафтогаз», які передбачають актуалізацію строків і завдань цього документа, необхідних для реформування компанії.

  Крім того, на засіданні робочої групи Віце-прем’єр-міністр закликав Мінекономрозвитку вжити вичерпних заходів для реалізації завдань, передбачених актуалізованим планом, і внести відповідні напрацювання для розгляду на черговому засіданні робочої групи.       

  Також робоча група схвалила проект змін до статуту НАК «Нафтогаз України», які, зокрема, спрямовані на створення умов для належного функціонування ПАТ «Укртранcгаз» у перехідний період (до початку роботи нового оператора газотранспортної системи) та виключення конфліктних ситуацій, що були раніше. 

  «Сьогоднішні рішення робочої групи – це дуже важливі кроки на шляху реформи НАК «Нафтогаз», але це лише початок нашої роботи. Ми фактично актуалізували плани наших подальших дій. Тепер перед нами стоїть набагато важливіше завдання – реалізація цих планів. Тому нам необхідно дещо змінити формат роботи нашої групи, і сконцентруватися на виконанні поставлених завдань», - наголосив Володимир Кістіон.