• In English
  • Олег Наливайко: Створення НСТУ, як і підготовка до Євробачення, іде в рамках «дорожньої карти»
    опубліковано 29 листопада 2016 року о 17:45

    29 листопада Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко дав інтерв’ю в ранковому ефірі Громадського радіо щодо своєї діяльності на чолі комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію.

    Зокрема, Олег Наливайко зазначив, що створення Суспільного  відбувається   в рамках «дорожньої карти».  «Згідно з цим є ряд позицій, які ми маємо зараз зробити, - зауважив він. - На початку січня має бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ. Після цього вступає в роботу наглядова рада, починають працювати механізми обрання нового правління і фінансування. Тоді ми можемо сказати, що Держкомтелерадіо свою роботу виконав, далі вже у вільне плавання вступає Суспільний мовник під наглядом наглядової ради».

    Також відповідно до термінів «дорожньої карти» просувається і підготовка до Євробачення.  «Всі спроби щось перенести чи змінити не можуть розглядатись», - наголосив глава відомства. Він спростував інформацію про недостатнє фінансування пісенного конкурсу. «Є дві бюджетні програми: підтримка НСТУ і Євробачення. В проекті Держбюджету заплановано 432 мільйона гривень на проведення Євробачення. А фінансування Суспільного мовлення іде окремим рядком у проекті бюджету. 900 мільйонів, запланованих на Суспільне — це збільшення на значний відсоток від того, що зараз мала система державного телебачення і радіомовлення», - зазначив Олег Наливайко.