• In English
 • З початку року контракт з Українським військом уклало вже понад 64 700 військовослужбовців
  опубліковано 29 листопада 2016 року о 15:44

  З початку року контракт з Українським військом уклало вже понад 64 700 військовослужбовців. Про це сьогодні, 29 листопада, повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

  «Дієвими стимулами вступу на контрактну службу є гідне грошове забезпечення, можливість здобути безкоштовну вищу освіту, отримати безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок тощо», – зазначила Оксана Гаврилюк.

  При вступі на військову службу за контрактом військовослужбовці повністю забезпечуються належною формою одягу.

  Питому вагу військовослужбовців за контрактом планується поступово збільшити до 80% від чисельності рядового, сержантського та старшинського складу. Пріоритет надаватиметься комплектуванню посад молодших командирів, бойових посад у складі екіпажів, а також інших посад, які визначають бойову спроможність підрозділів.

  Також начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України поінформувала, що для забезпечення військовослужбовців за контрактом житловими приміщеннями цього року із державного бюджету виділено близько 42 мільйонів гривень.

  «Наразі завершуються ремонтні роботи у трьох казармах у Львові, Василькові та Старичах, в яких можна буде розмістити майже 600 контрактників. До кінця року ці будівлі будуть здані в експлуатацію», – повідомила Оксана Гаврилюк.