• In English
 • Юрій Лавренюк та Михайло Ноняк взяли участь у засіданні тендерного комітету
  опубліковано 25 листопада 2016 року о 14:48

  25 листопада 2016 року в Державній службі України з безпеки на транспорті відбулося публічне затвердження технічних вимог до пересувних габаритно-вагових комплексів.

  В засіданні тендерного комітету взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк та Голова державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, а також члени Громадської ради при Укртрансбезпеці.

  Як поінформував присутніх голова тендерного комітету В’ячеслав Дідківський, тендерний комітет проаналізував роботу існуючих ГВК, які знаходяться на балансі Укравтодору і використовуються зараз для зважування великовагового автотранспорту, ознайомився з європейським досвідом, проаналізував аналогічні технічні засоби європейських колег і взяв їх за основу при формуванні технічних вимог для оголошення тендеру на закупівлю нових пересувних комплексів для Укртрансбезпеки.

  Керівництво Міністерства та Служби високо оцінило підготовчий період роботи тендерного комітету і окреслило наступні завдання. Так, звертаючись до Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк наголосив: «Укртрансбезпеці вже сьогодні необхідно розпочати роботу з підготовки навчальної програми для інспекторів, які згодом будуть працювати на цих нових комплексах. Щоб з моменту їх придбання і відповідної реєстрації інспектори могли на них працювати».

  Після короткого обговорення тендерний комітет затвердив технічні вимоги до пересувних габаритно-вагових комплексів.

  Вже сьогодні будуть опубліковані в системі «ProZorro» Проект договору на закупівлю та технічні вимоги до пересувних мобільних вагових комплексів разом з оголошенням на закупівлю. Протягом 30 днів, до 26 грудня, будуть надходити пропозиції від претендентів, після чого тендерний комітет буде вивчати і розглядати пропозиції. Як зазначали члени тендерного комітету, до претендентів є ряд вимог, серед яких обов’язковими є наявність власних виробничих потужностей (щоб не допустити до аукціону фірми-посередники), а також учасником аукціону не може бути фірма чи компанія з території країни агресора. Після прийняття рішення про допуск до аукціону 5 днів триватимуть торги, і переможця вибере комп’ютерна програма.

  Як повідомлялося раніше, 21 жовтня 2016 року у Державній службі України з безпеки на транспорті проходило публічне обговорення технічних вимог до пересувних габаритно-вагових комплексів.

  Міністерство інфраструктури України перерахувало на рахунки Укртрансбезпеки кошти в розмірі 117 млн грн на придбання 78 пересувних габаритно-вагових комплексів. Ці кошти були надані Україні в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» Європейською комісією.